Direct full service

 

Společnost ADMASS se zabývá poskytováním služeb v oblasti direct marketingu. Pokud chcete Vaše případné zákazníky oslovit touto formou reklamy, nebo jen využít části našich služeb, pak jste na správné adrese. Zaměřujeme se na tvorbu, realizaci a vyhodnocení služeb direct marketingu, jejichž cílem je personifikované oslovení vybraného množství zákazníků.

Naše komunikace není anonymní,
ale 100% personifikovaná.

Jako první direct marketingová agentura u nás Vám nabízíme 100% garanci doručitelnosti našich adres. Navíc pro Vás zrealizujeme rozeslání více jak 100.000 reklamních emailů na členy námi vedené databáze lidí se svolením, a to ke každé větší kampani nebo dodávce databází - ZDARMA !!!

Aktuálnost, kvalita a 100% garance doručitelnosti je dána u našich databází automatickou denní údržbou. Týdně zaznamenáme až 25.000 změn, oprav a rozšíření databází.

Jak se dozvíte ceny našich databází a ceny realizace našich služeb? Vzhledem k velké šíři naší nabídky individuálně připravujeme kalkulace na konkrétní akce pro konkrétní služby. Tyto kalkulace získáte ZADARMO po vyplnění formuláře, posláním emailu nebo nás prosím kontaktujte na vlevo uvedených telefonních číslech.