Rozesílání emailů

V současné době rozesíláme ročně miliony personifikovaných reklamních emailů se svolením od oslovených respondentů.

ADMASS a EMAILING.cz: 2000-2017, to je tým s více než sedmnáctiletou zkušeností v přímé reklamě.

V rámci těchto služeb jsme pro Vás připraveni zajistit hromadný příjem, zpracování a odesílání e-mailových zpráv, ideová řešení a návrhy e-mailových projektů, vyhodnocení a analýzy.

Ceny Vám přesně určíme dle Vašeho požadavku, který nám pošlete na obchod@admass.cz

Pro realizaci disponujeme vlastními servery včetně SMTP/POP3.

Email marketing slouží zejména pro pravidelné rozesílání informačních web odkazů, komunikace se členy zákaznických klubů, potvrzení účasti na společenských akcích a zaslání doplňujících informací po realizaci oslovení aktivním telemarketingem.

Pokud nemáte vlastní vedenou a aktualizovanou databázi klientů nebo databázi lidí se souhlasem k zasílání obchodních sdělení, pak Vám můžeme poskytnout vlastní databázi více než 150.000 lidí, od kterých máme, v souladu se zákonem o regulaci reklamy, svolení k zasílání reklamních nabídek .

Jak oslovit 100.000 lidí za cenu 9.990 Kč?  

Další informace o této službě.


Reference Emailing.cz.

Ukázky realizací najdete zde.

Získáte detailní a velice zajímavé statistiky z každé kampaně.

Tato skupina oslovených je různorodá, ale svým množstvím a nízkými náklady zaručuje vysokou účinnost . Oslovení lidé a firmy po přečtení obdrženého emailu dále prochází www stránky inzerenta a referují dalším lidem, kteří se tak také mohou stát zákazníky. Přehled možností cílení podle zájmů, pracovního zařazení, oboru, činnosti, majetkových poměrů a vlastností najdete zde.

V případě Vašeho zájmu Vám připravíme optimální emailovou zprávu v html a txt formátu. Realizujeme grafické i textové návrhy emailů.

Výše response u této formy přímé reklamy je odvislá od typu produktu nebo nabízené služby. Styl emailu může být koncipován zcela v souladu s psychologií čtení e-mailových zpráv a v maximální personifikované podobě jako u klasického poštovního direct mailu.

V žádném případě se nejedná o nevyžádané e-maily tzv. SPAMY. Tito lidé předem souhlasili s příjmem tohoto druhu reklamy. Naši klienti se tak v žádném případě nedostanou do rozporu se zákonem o ochraně osobních údajů, se zákonem o regulaci reklamy, se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a pravidly slušného chování na Internetu.

Pro naše klienty je však tato služba realizována jako přídavek ke zvýšení ohlasu při realizaci klasického direct marketingu u naší společnosti. Jde nám hlavně o výsledek v podobě nových, nebo udržení stávajících klientů pro naše zákazníky. Tato přidaná hodnota je zcela ZDARMA!!!

Pro případné návrhy nás kontaktujte e-mailem , vyplňte formulář nebo nám zavolejte na 212 243 200.